נקודת האפס – שם מתחולל ריקוד החיים

Share on facebook
Share on whatsapp

 

רגשות של אהבה סליחה חרטה וגעגוע , שם מתחולל הריקוד האמתי –  ריקוד החיים.

כל מה שאכתוב, בוודאי לא משהו חדש שאינכם יודעים, שמעתם פעמים רבות ובכל מני הזדמנויות, אך מדי פעם אנו זקוקים לתזכורת.

אהבה סליחה חרטה וגעגוע הן אותם רגשות שתוחמים לנו את המציאות שלנו, ומהי המציאות? והיכן נמצאת? ובכן, מדובר בבחירה, בזכות גדולה ליצור מציאות בכל יום עם משמעות  המעוררת השראה.

כאן אצטט את נאומו של מרטין לותר קינג האדם שהאמין באהבת העצמי והזולת, ובעיקר בכוח הבחירה אותה זכות שמלווה אותנו, מעטים הבוחרים בה, המבינים אותה על כל משמעויותיה.

אנשים רגילים עושים דברים רגילים , ואנשים יוצאים מגדר הרגיל עושים דברים יוצאים מן הכלל.

אני אוהב/ה אותך זהו קוד שפותח מנעול ריפוי נשמע קל זה נכון, זה יהיה קל אם נדרוש מחויבות עצמית לאחריות שלקחנו כדי להתקדם למקום טוב יותר זה יהיה צעד ראשון וחשוב.

מחויבות הינה משמעת עצמית ולא חלון של מזנון מהיר שם נוכל לקבל את מבוקשנו מיד.

קוד המנעול דורש מאתנו אהבה עצמית, אמונה עצמית והמילים התחייבות ואחריות הן צמד מילים התוחמות מיקום הגנה על מנת שנוכל לשהות למשך זמן רב בגבולות המציאות שאנו ניצור בכל יום ויום.

שתי דרכים למציאות היוצרת את עצמה, האחת לחיות מתוך זיכרון, והשנייה לחיות מתוך השראה, הבחירה בידינו. המחויבות והאחריות יסייעו לנו בבניית מציאות חיינו.

אני אוהב/ה אותך זהו מנעול הריפוי, השחרור והרוגע, זו מטרת החיים, מטרה ראשונית להמשך בניית חיינו כראוי, זהו שיר בכל רגע לאותו ריק, הרגע האינסופי שעליו בנוי זהות העצמי והיקום. התאחדותם יחד יוצר ריקוד חיים, התרוממות רוח.

הרגע האינסופי הוא אותו רגע ראשוני שעליו עדיין לא נרשמו זיכרונות ולא הולבשו מצבים וחוויות, הוא למעשה תבונה אלוהית עם השראה הזורמת אלינו ונשלחת אל הריק, אל האני השלם.

המפתח הוא תהליך בו אנו מבקשים מהתבונה האלוקית להטמיע ולחזור לנקודת האפס נקודת הריק שם התחלנו את חיינו, שם נתחיל לחיות את חיינו באהבה לא אנוכית, ונחתום את מציאותינו בבקשה סליחה אהבה וחיבוק.

ניסיון קטן: שימו לב כאשר נאמרת המילה לא, בין אם אמרו לכם או שאמרתם זאת לאחרים וחושו עד כמה מילה זו מכווצת ונוטה לשלוט, ואילו המילה כן היא מילה מרחיבה את הלב, מותירה שחרור ושומרת על כמות האנרגיה בגוף.

Our Partners

Join The Community Forum